Ako si zvýšiť plat vďaka kurzu Excelu

Ako si zvýšiť plat vďaka kurzu Excelu

V 21. storočí sa považuje práca s počítačom za bežnú súčasť života. S vývojom technológií prišli inteligentné kalkulačky, no ani tie už mnohokrát nestačia na riešenie rôznych úloh.

A preto je tu program Excel, ktorý už dnes vyžaduje takmer každý zamestnávateľ. Tento program nám pomôže s každým problémom, ktorého riešenie nájdeme v organizovaní, výpočtoch či tabuľkách pre lepšiu orientáciu.

Rodinné financie, rozpis služieb v práci či kontingenčné tabuľky pri riešení krkolomných úloh? Pre niekoho sú tieto veci španielskou dedinou, pre iného výzvou a niektorí nad takýmito triviálnosťami len mávnu rukou. Do ktorej skupinky by ste zaradili samých seba?

Podľa toho sa odvíja aj vaše finančné ohodnotenie v práci. Vďaka kvalitnej znalosti programu Excel totiž môžete výrazne poskočiť. A pritom stačí iba okolo päť hodín pozerania videí v online kurze Excelu a naučíte sa tento program na profesionálnej úrovni.

K čomu všetkému vám Excel kurz pomôže

Poznáte to: veľa úloh, málo času. Diery v plánovaní. Time management dostáva na frak a my stále nevieme, kde robíme chybu. Mohol by pomôcť šikovný program, do ktorého si zapíšeme zoznam úloh, potrebný čas na ich vypracovanie.

Alebo ešte lepšie – šikovná a hlavne prehľadná tabuľka!

Nepripomína vám to niečo?

Vďaka programu balíku MS Office – Excel si dokážeme podstatne zjednodušiť život. Možno si to ani neuvedomujete, no Excel vám pomôže vyriešiť každodenné problémy, s ktorými sa stretávate určite aj vy. Ako napríklad:

  • nemáte prehľad v rodinných financiách?
  • potrebujete deťom spraviť rozpis úloh v domácnosti?
  • odchody a príchody verejnej dopravy?

Alebo v práci. Určite to dobre poznáte. Od nadriadeného dostanete zadanie urobiť dochádzkovú tabuľku či vypracovať graf vývoja cien určitého tovaru na Slovensku.

Takmer vždy siahnete po programe, ktorý dokáže zozbierať ohromné množstvo dát a sám vám vygenerovať to, čo v ten moment potrebujete.

Zložité technické analýzy, mzdové kalkulácie, grafy či jednoduché matematické operácie pri kvantách dát. Vďaka Excel kurzu sa popasujete so všetkým!

Ako vám kurzy Excelu uľahčia život

Vďaka produktívnej práci s Excelom si v prvom rade uľahčíte život. Už nebudete „lamentovať“ nad tým, ako urobíte dochádzkový list, nebudete musieť zapisovať osobné financie na papierové lístky.

Naučíte sa ako pracovať v Exceli a už vás nič neprekvapí. Zostrojenie jednoduchej tabuľky v Exceli bude pre vás malina!

A pokročilejšie funkcie? Žiaden problém!

Od toho je tu náš online kurz pre prácu s programom MS Excel. Učte sa od profesionálov z pohodlia domova! Vďaka kurzu cez internet sa naučíte pracovať s Excelom na vysokej úrovni. Naučíme vás základné funkcie, tvorbu profesionálnych grafov či porozumieť kontingenčným tabuľkám.

Práca s Excelom vám uľahčí každodenný rodinný či pracovný život. Prihláste sa na online kurz práce s programom Excel a staňte sa jedným z kvalifikovaných ľudí v akomkoľvek odbore.

Zvýšte svoju hodnotu na trhu práce! Váš životopis sa začne odlišovať od bežných kandidátov. Do kolónky schopnosti si vďaka nášmu kurzu môžete napísať MS Excel – pokročilý. Dostanete k tomu aj certifikát.

Je len na vás, kam to chcete dosiahnuť. Dnes si zamestnávatelia vážia ľudí, ktorí im šetria čas. A  vďaka kurzu Excel to dokážete práve vy!

Využite certifikát z nášho online kurzu

Našou víziou je dlhodobé a kvalitné vzdelávanie ľudí. Znamená to profesionálnu a nadštandardnú spoluprácu, no najmä praktické skúsenosti od ľudí, pre ktorých je Excel vášňou.

Vďaka nášmu certifikátu si zvýšite svoju hodnotu a šance na lepšie uplatnenie na pracovnom trhu. A to podstatné – vo vašom životopise bude náš certifikát krásne svietiť!

Tak neváhajte a pripojte sa k ľuďom, ktorí sa neustále posúvajú vpred.

Aká je naša vízia pre Excel kurzy cez internet

Aj ešte patríte medzi ľudí, ktorí nie sú s Excelom dobrí kamaráti? Nebojte sa toho a využite možnosť online kurzu cez internet. Sme partička ľudí, pre ktorých je vzdelávanie životným poslaním. Radíme sa medzi tých, ktorí neposkytujú „nabiflené“ frázy či tabuľkové príklady.

Poskytujeme rady a tipy z praxe! Naše videá sú rýchle a riešia konkrétny problém. Pozrite si napríklad toto video na Youtube! Pretože vieme, že všetky úlohy sa dajú vyriešiť tak, aby šetrili ľuďom nervy a čas.

Hovorí sa: „Teória do kníh, prax do života!“  A v zmysle tohto hesla sa riadime v našich online kurzoch pre prácu s programom Excel. Zapojte sa aj vy!

Čo by vás mohlo zaujímať: